Hakkımızda

4A ELEKTRİK;

4A Elektrik Elektronik Teknoloji ve Sanayi Anonim Şirketi, ortaklarının mesleki faaliyetleri ve sektördeki deneyimlerinin bir araya getirilmesiyle 4 ortaklı olarak %100 yerli sermaye ile 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

 

2014 yılında pano imalat faaliyetini de bünyesine katmıştır.

Entegre Yönetim Sistemi içerisinde; 4A Elektrik faaliyetlerimizin yapıldığı ortamdan kaynaklı sağlık, güvenlik ve çevreyi etkileyen veya etkilemesi muhtemel olan tüm faktörlerden çalışanlarımızı, taşeronlarımızı ve ilgili 3.taraflarımızı kapsayacak bir yapı kurulmuştur.

Yaptığı tüm faaliyetlerinde çevreyi dikkate alan, çevreye verilen zararı minimize eden gerektiğinde süreçlerinde değişiklikler yapan ve temiz teknoloji kullanımına öncelik veren bir yaklaşımla çalışmaktadır. Üretiminde kullandığı malzeme ve ekipmanın verimli kullanımını sağlayarak ürünün faydalı ömrünü artırmayı hedeflemektedir.

4A Elektrik hedefleri çerçevesinde çalışanlarını ve ilgili taraflarını çevre duyarlılığı konusunda  bilinçlendiren ve ekolojik çevrenin korunması için sosyal sorumluluk projelerine teşvik eden bir yaklaşımı kendine görev edinmiştir.

 

ADRES: Küçükyalı İş merkezi, Girne mahallesi, Irmaklar Sok C blok No:13 Maltepe/İstanbul

 

Yapılan iş: Yüksek Gerilim ve Orta Gerilim ürünleri başta olmak üzere çeşitli elektrik malzemeleri satış ve pazarlaması, anahtar teslim projeler, mühendislik hizmetleri ve Elektrik Panoları İmalatı

 

Kapalı Alan/ İdari Bina    : 822 m2

-Cografi Konumumuz-

 

Ürünler

Orta Gerilim, Yüksek Gerilim, Dağıtım, İletim, Üretim tesisleri için koruma, kontrol, otomasyon ve ölçü cihazları ve sistemleri

Proje Hizmetlerimiz

Orta gerilim, yüksek gerilim, dağıtım, iletim, üretim tesisleri için koruma, kontrol, otomasyon, ölçü cihazları ve sistemlerinin mühendislik hizmetleriyle birlikte anahtar teslimi projeler ve servis hizmetleri.

Hizmetlerimiz

  • Mühendislik Hizmetleri
  • Danışmanlık Hizmetleri
  • Teknik Eğitimler
  • Proje ve Tasarım Hizmetleri